خرطوم » عکس و بیوگرافی » احسان حسینی بازیکن پرسپولیس + بیوگرافی و سن احسان حسینی

احسان حسینی بازیکن پرسپولیس + بیوگرافی و سن احسان حسینی

بیوگرافی و عکس احسان حسینی بازیکن پرسپولیس

مدافع – هافبک تیم فوتبال جوانان پرسپولیس گفت: سال قبل در کمپ تمرینی آلمان بودم و حالا برای پرسپولیس بازی می‌کنم. نمی‌دانم آخر این فصل چه می‌شود.

احسان حسینی متولد ۷۷/۷/۱۱ بوده احسان حسینی، مدافع جوان سابق امید نفت در نهایت توانست با حضوری موفق در برنامه تستی برانکو ایوانکوویچ مجوز حضور در این تیم را کسب کند.

احسان حسینی افزود: به عنوان سهمیه نیم فصل توانستم به پرسپولیس بیایم و سال بعد باید در رده سنی امید بازی کنم. قبل از پرسپولیس در تیم امید نفت بودم که منحل شد و نیم فصل اول جایی بازی نکردم تا اینکه الان در پرسپولیس هستم. البته برای شروع فصل برای تیم امید تست دادم که من را خواستند ولی تیم دیر تشکیل شد و من هم با نفت نهایی کرده بودم که شرایط آن تیم را هم گفتم.

وی ادامه داد: سال قبل توسط یکی از مربیان که در آلمان فعالیت می‌کرد به کمپ تمرینی دعوت شدم و برای بوندس لیگا 4 هم دعوتنامه داشتم. اینکه در آینده چه اتفاقی بیفتد نمی‌دانم اما الان در پرسپولیس راضی هستم. بچه‌هایی که از سال‌های قبل اینجا بودند، می‌گویند شرایط این فصل از هر نظر نسبت به سال‌های قبل بهتر شده است.

حسینی درباره سوابق خود می‌گوید: فوتبال را به شکل رسمی از رده سنی نوباوگان شروع کردم. زمانی که آقای علی دوستی مهر سرمربی تیم ملی دانش آموزی بودند و آقای مهدوی کیا هم آنجا بودند، در ترکیب یازده نفره هم بودم ولی نمی‌دانم چه شد که درست در آستانه مسابقات، کادر را عوض کردند و یک تیم دیگر به مسابقات رفت.

وی درباره برنامه خود برای آینده اضافه کرد: پست تخصصی من دفاع آخر است ولی الان هافبک دفاعی بازی می‌کنم. احتمالا سال بعد در پرسپولیس بمانم، البته بستگی به نظر سرمربی امیدها خواهد داشت ولی به طور کلی اگر شرایطی پیش بیاید که بتوانم در تیمی در رده بزرگسالان بازی کنم، می‌تواند یک گزینه باشد.

بیست + 17 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم