خرطوم » عکس و بیوگرافی » ازدواج الهام چرخنده + عکس همسر دومش / پسرانش امیر شایان و ارسطو

ازدواج الهام چرخنده + عکس همسر دومش / پسرانش امیر شایان و ارسطو

الهام چرخنده و همسر دومش فرشید نوابی / بیوگرافی الهام چرخنده

 

الهام چرخنده و همسر دومش فرشید نوابی

در پاسخ به اظهارات الهام چرخنده ،فرشیدنوابی یادی از همسر اول الهام چرخنده می کنددر رابطه با مطلبی که دیروز در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بنا به اظهارات همسر سابقم بیان گردیده علی رغم عدم تمایل به هیچ توضیحی در مورد ایشان تا کنون چون شائبه ی اتهامی به بنده وارد شده ذکر چند نکته را جهت تنویر افکار عمومی و دفاع از حقوق تنها فرزندم بر خود لازم می دانم.

۱-در ارتباط با عکسهای منتشره از ایشان واتهام خریدن بنده توسط رسانه های بیگانه امیدوارم منظورشان همسر اولشان بوده باشد و اگر هم منظور بنده بوده صراحتا بفرمایند تا توضیحات لازم به محضر مردم شریف ایران داده شود.و البته حق پیگیری و شکایت را برای خود محفوظ میدانم.

۲-حظانت تنها پسر من ارسطو مطابق رای دادگاه و خواسته ایشان به بنده داده شده و اکنون پسرم.با من زندگی می کند و گه گاه  به مدت ۲۴ ساعت فرزندم را ملاقات می کنند و به هیچ عنوان نه حالا و نه هیچ وقت پسرم با ایشان زندگی نکرده و نخواهد کرد.

امیر شایان و ارسطو فرزندان الهام چرخنده

الهام چرخنده (۴ تیر ۱۳۵۷ در کاشان) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز  ایرانی است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب آغاز کردهمسر سابق فرشید نوابی (بازیگر) است . وی پس از ترک تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت‌های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت. سپس با بازی در تله تئاتر شباشب در عرصهٔ بازیگری مطرح شد. همچنین با درخشش در فیلم سینمائی شب یلدا که اولین ایفای نقش وی در سینما بود موفقیت زیادی به دست آورد.

امیر شایان پسر الهام چرخنده با انتشار این عکس خبر از ازدواج او داد.

2 × سه =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم