خرطوم » گالری عکس » بازیگران سریال عمودی ها + داستان و عکس سریال عمودی ها

بازیگران سریال عمودی ها + داستان و عکس سریال عمودی ها

عکس های بازیگران سریال عمودی ها / اسم بازیگران سریال عمودی ها

 

<<عمودی ها>> نام سریال جدید شبکه سه سیما می باشد . این سریال دارای فضایی کمدی و مفرح است؛ محور داستان سریال <<عمودی ها>> بر پایه زندگی در مجتمع های مسکونی؛ و آپارتمان نشینی می باشد.

تهیه کنندگی سریال عمودی ها را فرهاد فرج نظام  بر عهده دارد .وی پیرامون این سریال بیان کرده است که عمودی ها یک مجموعه ۳۰ قسمتی برای شبکه سه است.

ی درباره داستان این مجموعه گفت: «عمودی ها» روایت قصه همان شهروندان گرفتار آمده در آپارتمان هایی است که هر روز مثل قارچ در کلانشهرهای ما سر بر می آورند. خانه های سنتی و باغچه های قدیمی خاطره انگیز تهران که همگی کارت هویت و شناسنامه« طهران قدیم » هستند، یک به یک تخریب می شوند و از دل آنان برج ها و مجتمع ها و بلوک ها بیرون می آیند .
شهروندانی که به خیال شروع یک زندگی تازه و مسالمت آمیز به این خانه های عمودی نقل مکان می کنند و چنان در محاصره انواع مشکلات و بداخلاقی ها گرفتار می آیند که حتی تصورش را هم نمی کردند.
«عمودی ها» قصه این بداخلاقی ها است در قالب یک مجموعه تلویزیونی که یک طنز موقعیت است .
تیمور شکاری به تازگی خانه پدری و قدیمی خود را در یکی از محلات سنتی تهران فروخته و به اصرار خانواده به یکی از مجتمع های نوساز تهران نقل مکان کرده است.
تیمور که با مناسبات و مقررات آپارتمان نشینی آشنایی ندارد باعث ایجاد مشکلاتی برای خودش و ساکنین مجتمع می شود. او قصد دارد مقررات را آنطور که دوست دارد تفسیر کند اما……

عوامل اصلی سریال «عمودی ها» عبارتند از: تهیه کننده: فرهاد فرج نظام، کارگردان: حجت ذیجودی، نویسنده فیلمنامه: فرهاد نقدعلی، مشاور فیلمنامه: علی اکبر محلوجیان، دستیار اول کارگردان: سید احمد حسینی، منشی صحنه: لیلا مربی، تصویربردار: مهدی امیری، صدابردار: علیرضا افخمی، طراح گریم: شهرزاد عقیقی، طراح صحنه: موسی شیبک، مدیر تولید و برنامه ریز: محمد رسولی، مجری طرح: معصومه صباحی مقدم، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: گلناز منوچهری،

 

بازیگران: محمد عمرانی، زهرا سعیدی، مهرداد ضیایی، شیوا خسرو مهر، مسعود شریف، سعید کریمی, مهشید جوادی و سجاد دیرمینا و… .

3 + 16 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم