خرطوم » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی صفر کشکولی پرورش اندام + تعداد فرزندان صفر کشکولی

بیوگرافی صفر کشکولی پرورش اندام + تعداد فرزندان صفر کشکولی

عکس و زندگینامه بیوگرافی صفر کشکولی پرورش اندام

صفر کشکولی در سال ۱۳۲۳ در آبادان متولد شد. دیپلم فنی را در تهران سال ۱۳۴۳ دریافت نموده و در سال ۱۳۳۸ وارد ورزش فوتبال شده و بعد در سال ۱۳۴۲ به عنوان هرکول خوزستان شناخته شده و سال ۱۳۴۳ در کویت قهرمان آسیا شناخته شده و در سال ۱۳۵۱ قهرمان وزنه برداری ایران شده و در سال ۱۳۵۶ قهرمان پرتاب دیسک ایران شده و اولین مربی تیم ملی جانبازان در سال ۱۳۶۷ شد که تیم به المپیک سوئد رفته و مربی و داور درجه یک ملی شناخته شده

کشکولی از سال ۱۳۴۳ توسط آقای ساموئل خاچیکیان به کارهای سینمائی دعوت شد و تاکنون در نقش‌های منفی و مثبت سینمائی و تلویزیونی کوتاه و بلند در حدود یکصد و پنجاه فیلم و سریال بازی کرده است که از جمله آنها: سازمان چهار، گاومیش‌ها، سرحد، سفربخیر، رویای نیمهٔ شب تابستان، اجاره‌نشین‌ها، سریال‌های تلویزیونی: آئینه عبرت، برگ ریزان، خانه در آتش، شلیک نهائی، خرچنگ (تلکس به زبان عربی)، هشدارهای پلیس، نابغه‌های قرن بیست و یکم، نقطه صفر را می‌توان نام برد.

فرزندان ۲ دختر و ۲ پسر

خودتان چقدر به تغذیه‌تان اهمیت می‌دهید؟

خیلی زیاد. سعی می کنم میوه و سبزی به وفور بخورم. سن که بالا می‌رود باید در مصرف گوشت محدودیت داشته باشیم و کم‌تر مصرف کنیم. ماهی و مرغ را جایگزین گوشت قرمز کرده‌ام؛ بماند که این ماهی‌ها و مرغ‌ها هم هورمونی و ناسالم هستند ولی باز چاره‌ای نیست، باید این مواد غیرطبیعی را مصرف کنیم. نوشابه اصلا نمی‌خورم و از دمنوش‌های گیاهی زیاد می‌نوشم. استفاده از مواد طبیعی بسیار مفید است.

میانه‌تان با مصرف فست‌فود چگونه است؟

 از غذاهای آماده استفاده نمی کنم. ترجیح می‌دهم غذای سنتی را بخورم. من مجردم و تمام غذاهایم را خودم درست می‌کنم و همیشه سعی کرده‌ام تا غذاهای سالم مصرف کنم تا تنی سالم داشته باشم.

پس آشپزی‌تان خوب است؟

بله، چون من آبادانی هستم ماهی را خوب درست می‌کنم. آبگوشت و دیگر غذاها را هم بلدم. حتی پیش آمده که در سفر هم خودم آشپزی می‌کنم و یا غذای آماده با خودم می‌برم و از غذاهای بین راهی استفاده نمی‌کنم.

 مانند گذشته ورزش می‌کنید؟

نه متاسفانه، در حال حاضر فقط پیاده‌روی می‌کنم. من ورزش را برای سلامتی‌ام انجام می‌دهم و روزانه یک ساعت ورزش سبک می‌کنم.

به نظر شما چرا آستانه مردم این قدر پایین آمده است؟ عوامل محیطی و اقتصادی چقدر در این موضوع دخیل هستند؟

این شرایط بستگی به رفتار و شخصیت و منش انسان‌ها دارد و نمی‌توانم اظهارنظری قاطع داشته باشم. عوامل محیطی و اقتصادی حتما بر رفتار انسان‌ها تاثیر دارد ولی من نمی‌توانم نظری بدهم اما درباره خودم می‌توانم بگویم که اصلا اهل دعوا نیستم. اگر تعریف از خود نباشد، آدم مهربانی هستم. آرام هستم و مواقعی که کسی به من حرفی بزند عکس العملی نشان نمی‌دهم و آستانه تحملم بالاست و زود عصبانی نمی‌شوم.

مجموعه تلویزیونی

 1. آسمان من
 2. دور کرج در ۸ روز
 3. خاطرات مرد ناتمام
 4. تصمیم نهایی (۱۳۸۰)
 5. محاکمه (۱۳۷۷-۱۳۷۸) بازیگر مهمان
 6. فکر پلید (۱۳۷۷)
 7. شلیک نهایی (۱۳۷۴)
 8. زائر غریب (۱۳۷۴)
 9. خانه در آتش (۱۳۷۳)
 10. برگ‌ریزان (۱۳۷۰)
 11. آینه عبرت (۷۰-۱۳۶۷)
 12. هشدارهای پلیس (۱۳۶۷)
 13. خرچنگ (تلکس به زبان عربی)
 14. نابغه‌های قرن بیست و یکم
 15. نقطه صفر

سینمایی

گشت ۲ (۱۳۹۵)

 1. مسیح (۱۳۸۴)
 2. کوچولوی خوش‌شانس (۱۳۸۳)
 3. سرحد (۱۳۷۵)
 4. گاومیش‌ها (۱۳۷۵)
 5. رویای نیمه شب تابستان (۱۳۷۳)
 6. سفر بخیر (۱۳۷۳)
 7. دلار (۱۳۶۷)
 8. سازمان ۴ (۱۳۶۶)
 9. شکار (۱۳۶۶)
 10. اجاره‌نشین‌ها (۱۳۶۵)
 11. نقطه ضعف (۱۳۶۲)

6 + 19 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم