خرطوم » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی و علت فوت حبیب الله کاسه ساز و انزجارش از رسول کاسه ساز

بیوگرافی و علت فوت حبیب الله کاسه ساز و انزجارش از رسول کاسه ساز

عکس و علت انزجار حبیب الله کاسه ساز از رسول کاسه ساز

حبیب الله کاسه ساز

 

حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده سینمای ایران امروز صبح ۲۸ تیرماه ساعت هفت و نیم صبح در بیمارستان بقیه الله درگذشت.

حبیب‌الله کاسه‌ساز (۱۳۹۶-۱۳۴۱ – تهران) کارگردان، بازیگر و تهیه‌کننده ایرانی است. وی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورا اسلامی ثبت‌ نام نمود و در ائتلاف جبهه مستقلین و اعتدالگرایان شرکت داشت و در لیست این ائتلاف قرار گرفت که آرای لازم برای ورود به مجلس را کسب نکرد. . وی در تاریخ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت

محسن کاسه ساز فرزند این تهیه کننده سینما درگذشت وی را تایید کرد.

کاسه ساز تهیه کننده سینما چندی پیش به دلیل درمان بیماری سرطان در بیمارستان بستری شد و امروز در سن ۵۵ سالگی دار فانی را وداع گفت.

دیشب ، محسن کاسه‌ساز فرزند حبیب‌الله کاسه‌ساز عنوان کرد حال پدرش خوب نیست و بر اثر سکته مغزیسمت چپ بدنش بی‌حس شده است.

فرزند این تهیه‌کننده سینما درباره وضعیت جسمانی پدرش گفت: از هشت روز پیش پدرم در بخش آی سی یو بستری است زیرا همان روزی که مرحله سوم شیمی درمانی روی او انجام گرفت فشار زیادی به پدرم وارد شد و به همین دلیل همزمان سکته قلبی و مغزی کرد که متاسفانه سکته مغزی باعث شده سمت چپ بدنش لمس شود.

وی افزود: در حال حاضر نیز سرطان در نقاط مختلف بدن پدرم پخش شده و پیشروی کرده است. پزشکان نیز می گویند که در چنین شرایطی نمی توانیم او را عمل کنیم زیرا در صورت بی هوش کردنش ممکن است از دنیا برود.

ما درگذشت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه سینمایی تسلیت می گوییم.

 

رسول کاسه ساز

حبیب‌ا.. کاسه‌ساز تهیه کننده “اخراجیها” با نگارش متنی اجتماعی از شخصی که این دختر جوان از او نام برده اعلام انزجار کند.

به شدت اعلام انزجار می کنم

حبیب‌ا.. کاسه‌ساز نوشته است: دوستان عزیز فیلمساز و بازیگر! متاسفانه اخیرا شخصی به نام رسول کاسه ساز که از اقوام دست چندم اینجانب بوده وارد کلاهبرداری و سر کار گذاشتن بازیگران تازه وارد شده و متاسفانه از اسم اینجانب به فراخور خود استفاده کرده است.

وی ادامه داده است: بنده به شدت و به شدت اعلام انزجار از ایشان را کرده و از همه همکاران و علاقه مندان سینما و تلویزیون درخواست دارم مراقب ایشان باشند! ورود چنین اشخاصی در سینما و تلویزیون باعث بی حرمت کردن همکاران عزیز میباشد.

3 × سه =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم