خرطوم » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی و فیلمهای علیرضا جلالی تبار بازیگر + عکس

بیوگرافی و فیلمهای علیرضا جلالی تبار بازیگر + عکس

عکس علیرضا جلالی تبار بازیگر alireza jalali tabar instagram

علیرضا جلالی‌ تبار متولد ۲۱ اردیبهشت سال ۱۳۵۷ در شهر تهران،تحصیل کرده در هنرستان صدا و سیما و فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی ادبیات نمایشی از دانشکده هنر و معماری، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. علیرضا جلالی‌ تبار در سریال گمشده نقش اصلی را بازی می‌کرد. جلالی‌ تبار بیشتر در ضمینه تئاتر فعالیت داشته و اولین فعالیت حرفه ای خود در بازیگری را در سال ۷۴ با منصور حلاج شروع کرده است. علیرضا جلالی‌ تبار برای اولین بار در فیلم سینمایی «وقتی همه خوابیم» به شهرت رسید. جلالی‌ تبار در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی از جمله فیلم‌های سینمایی «خنده در باران»، «وقتی بهار می‌آید» و «سگ‌های پوشالی» و مجموعه‌های تلویزیونی «غیر علنی»، «راز پنهان» و «گمشده» ایفای نقش کرده است. سریال نفس شیرین به کارگردانی سیامک خواجه وند جدیدترین مجموعه ای است که علیرضا جلالی‌ تبار در آن به عنوان یکی از بازیگران اصلی در نقش امید به ایفای نقش پرداخته است.

علیرضا جلالی‌ تبار برای حرفه خودش به عنوان بازیگر، تعریف و تحلیل‌های خاصی دارد: «داشتن خلاقیت را منوط به کسب دانش و تجربه پی در پی می‌داند و معتقد است هرچه بیشتر بخوانی و بدانی بیشتر در کارت موفق می‌شوی.

 

وی در سال 94 ازدواج کرده است و متاهل می باشد

جلالی‌تبار در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی از جمله فیلم‌های سینمایی «خنده در باران»، «وقتی بهار می‌آید» و «سگ‌های پوشالی» و مجموعه‌های تلویزیونی «غیر علنی»، «راز پنهان» و «گمشده» ایفای نقش کرده است.

سریال نفس شیرین به کارگردانی سیامک خواجه وند جدیدترین مجموعه ای است که وی در آن به عنوان یکی از بازیگران اصلی در نقش امید به ایفای نقش پرداخته است.

 

فیلم‌های سینمایی 

  1. وقتی همه خوابیم (۱۳۸۷)
  2. کرگدن (تله فیلم) (۱۳۸۹)
  3. خنده در باران (۱۳۹۰)
  4. حس تماس (۱۳۹۰)
  5. وقتی بهار می‌آید (۱۳۹۱)
  6. سگ‌های پوشالی (۱۳۹۲)
  7. حریر (۱۳۹۳)

سریال‌های تلویزیونی 

عنوان مجموعه سال کارگردان
غیرعلنی ۱۳۹۴ مهرداد خوشبخت دو
رخنه (مجموعه تلویزیونی) ۱۳۹۲ حسين تبريزي دو
راز پنهان ۱۳۹۱ فلورا سام یک
گمشده ۱۳۸۹ راما قویدل یک

یازده − سه =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم