خرطوم » عکس و بیوگرافی » شهین تسلیمی و خانواده + بیوگرافی سن تاریخ تولد شهین تسلیمی

شهین تسلیمی و خانواده + بیوگرافی سن تاریخ تولد شهین تسلیمی

زندگینامه شهین تسلیمی بازیگر / shahin taslimi instagram

 

شهین تسلیمی بازیگر زن سینما و تلویزیون وی متولد 1334 در خشکرود می باشد . وی دارای دیپلم می باشد فعالیت هنری خودرا از سال 1371 با بازی در مجموعه چمدان آغاز نمود.

تسلیمی با بازی در سریال «زن بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت رسید و پس از آن در سریال‌های کمدی «چهارچرخ» و «خانه اجاره‌ای» بازی کرد.

خانم تسلیمی از آن دسته بازیگران دنیا دیده ای می باشد که بیشتر عمرش را با سفر کردن سپری کرده, سالها در کشورهای همچون : ترکیه , هند و کانادا برای پیشرفت خانواده اش مکان زندگی خود را تغییر داده است .

خانم تسلیمی به همراه فرزندانش مجبور بود چند سالی خاک ایران را به مقصد هند ترک کند, علت این سفر یادگیری زبان انگلیسی بود . بعد از کشور هند به خاطر مکان تحصیل دخترش مجبور شد اقامت کشور ترکیه را بگیرد . چند سالی در کشور ترکیه زندگی کرد اما نتوانست طاقت بیاورد و به ایران بازگشت .

خانم تسلیمی قبل تر ساکن کشور کانادا بودند به گفته وی : کانادا یکی از زیباترین کشورها از نظر زرق و برق می باشد اما بازهم نتوانستم در این کشور طلاقت بیارم . هر جا که برم آخرش برمیگردم به وطنم جایی که به دنیا آمدم جایی که آداب و فرهنگش را خوب بلدم .

شهین تسلیمی تنها زندگی میکند

همسر شهین تسلیمی احسان طالبی است در کشور استرالیا زندگی می کنند هر از چند گاهی به ایران می آید, دختر خانم تسلیمی ساکن ترکیه است اما خانم تسلیمی هیچ وقت نتوانسته خارج از ایران زندگی کند .

خانم تسلیمی درباره زندگی خارج از کشور گفت : خانواده خیلی اسرار می کنند خارج از ایران زندگی کنم اما من نمی تونم, عاشق وطنم هستم , می خواهم در کشور خودم باشم . خیلی وطن پرس و عاشق مردم ایران هستم

شهین تسلیمی و نوه اش

 

 

5 + چهارده =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم