خرطوم » عکس و بیوگرافی » مرتضی حسينی مجری و همسرش و فرزندش و برادرش + بیوگرافی

مرتضی حسينی مجری و همسرش و فرزندش و برادرش + بیوگرافی

بیوگرافی و عکس های مرتضی حسینی مجری تلویزیون و خانواده اش

سید مرتضی حسینی متولد ۶ شهریور ۱۳۵۲ در شهر ری است . او برادر سید محمد حسینی است که چند سال پیش از کشور خارج شد و در شبکه های ماهواره ای مشغول به فعالیت شد. حسینی فارغ‌التحصیل حقوق از دانشگاه خوراسگان اصفهان است. اجرای صد‌ها تئاتر، ۴ سال گویندگی رادیو و برنامه‌ها و مسابقاتی چون: نیم‌نگاه، داخل پرانتز، هفت رنگ، سلام هموطن، سلام ایرانی، ترافیک و محله، وقت مسابقه، شهر به شهر و… بخشی از فعالیت‌های ۱۲ ساله او را رقم می‌زنند.

سال ۱۳۵۲ در محله شهر ری تهران متولد شدم. ۸ برادر و ۳ خواهر هستیم. دوران کودکی‌ام بیشتر با برادر‌هایم گذشت. با جوراب‌هایم توپ درست و با آن فوتبال بازی می‌کردیم. دوران بسیار خوب و شیرینی بود.

از سال ۱۳۷۲ با برنامه‌های کوتاه طنز و یک برنامه با نام «نیم نگاه» شروع کردم. اما به طور حرفه‌ای اجرا را در سال ۱۳۷۵ به همراه استاد رسول نجفیان و مرحوم حسین اسکندری و الهام صفوی‌زاده و خانم شفیعی شروع کردم که ما پنج نفر بودیم و من مجری ثابت برنامه بودم و بقیه مجریان متغیر بودند، تهیه‌کننده‌های برنامه فرید نیک‌خواه و نادر کریمان بودند.

یک پسر و یک دختر دارم. دوست دارم فرزندانم در هر کاری که علاقه‌مند هستند، فعالیت‌ کنند. من همیشه به لذت فرزندانم فکر می‌کنم.

دو + 9 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم