خرطوم » گالری عکس » عکس و بیوگرافی امینه گولشه + وضعیت ازدواج و همسرش

عکس و بیوگرافی امینه گولشه + وضعیت ازدواج و همسرش

عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه عکس و بیوگرافی امینه گولشه

عکس و بیوگرافی امینه گولشه + وضعیت ازدواج و همسرش

امینه گولشه “Amine Gülşe” یک بازیگر و مدل ترک – سوئدی ست که در 30 آپریل 1993 در کشور سوئد متولد و بزرگ شد. مادر امینه اهل ازمیر ترکیه و پدرش یک ترکمن مهاجر از کرکوک عراق است. او همچنین یک برادر به نام شاهان گولشه دارد. امینه گولشه 1.78 متر قد و 55 کیلوگرم وزن دارد.
او تاج ملکه ی زیبایی ترکیه را در سال 2014 بر سر گذاشت و نماینده ی کشورش در مراسم میس ورلد 2014 بود. پس از یک سال از انتخاب وی به عنوان ملکه زیبایی ترکیه او تاج خود را بر سر اجم سیرپان “Ecem Cirpan” گذاشت و وی را جانشین خود کرد. امینه در میس ورلد 2014 شرکت کرد اما نتوانست به فینال راه پیدا کند. او در گوتنبرگ سوئد متولد شد و همانجا رشد کرد.

 

وضعیت ازدواج و همسرش

امینه گولشه ازدواج نکرده و مجرد است ، عکس هایی که به عنوان همسر امینه گولشه تیتر زده میشوند صحت ندارد و شایعه است.

 

ماجرای امینه گولشه و مسعود اوزیل

بعد از ملاقات امینه گولشه با فوتبالیست دورگه ی ترک – آلمانی به نام “مسعود اوزیل” که فوتبالیست است، گفته شد که شروع به قرار گذاشتن با وی کرده اما بعدا مشخص شد که این حرف تنها یک شایعه بوده! امینه اذعان داشت که آن دو دوستان قدیمی هستند. پس از شکست آرسنال در دومین بازی خانگی در مقابل وست هام، امینه در اینستاگرامش به دفاع از مسعود اوزیل پرداخت و گفت “او خوب بازی کرده و نمی توان مسئولیت شکست تیمش را به عهده ی او گذاشت، او فقط نتوانسته به قدر کافی گل بزند” !

 

دانستنی هایی در مورد امینه گولشه

تحصیلات
او تحصیلش را در دبیرستان بین المللی منطقه گوتنبرگ سپری کرده و قصد دارد به دانشگاه برود اما هنوز در مورد رشته ی مورد علاقه اش تصمیمی نگرفته است.

 

آرزوی کودکی
امینه از کودکی آرزو داشت که مهماندار هواپیما شود چرا که حرکت کردن آنها را در حین تیک آف هواپیما بسیار دوست داشت.

 

اولین عشق
امینه اولین بار در 17 سالگی عاشق شد و این رابطه در مارس 2015 به پایان رسید.

 

مشکلات کودکی
او از مشکلات دوران کودکیش که به دلیل زیبایی او بوده می گوید که ” من کودک زیبایی بودم و همه عاشق چشمان من بودند به طوریکه ابراز علاقه مداوم آنها مرا خسته می کرد، به هر حال دوستانم به این موقعیت حسادت می کردند و این باعث میشد تا مرا از گروه خودشان طرد کنند.”

سه × چهار =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم