خرطوم » گالری عکس » امیر محمدزاده بازیگر نقش مجید پسر عموی حامد در دنیای شیرین دریا

امیر محمدزاده بازیگر نقش مجید پسر عموی حامد در دنیای شیرین دریا

امیر محمدزاده بازیگر نقش مجید پسر عموی حامد در دنیای شیرین دریا

امیر محمدزاده بازیگر نقش مجید پسر عموی حامد در دنیای شیرین دریا

نحوه ورود امیر محمدزاده به سریال دنیای شیرین دریا

امیر محمدزاده به صورت کاملا اتفاقی بهروز بقایی را در منزل دایی‌اش ملاقات می‌کند و بهروز بقایی بعد از دیدن او به او پیشنهاد داد که در سریال «دنیای شیرین دریا» بازی کند. او هم عصر همان روز برای تست به محل فیلمبرداری رفت و قبول شد. امیر محمدزاده دنیای شیرین دریا را یکی از موفق‌ترین اثرها برای کودکان و نوجوانان دانست و با اشاره به دوستی و صمیمیت بین عوامل این سریال گفت: “به دلیل اینکه گروه کاملی داشتیم و صمیمیت بین اعضای گروه وجود داشت این کار را تبدیل به اثری ماندگار در عرصه هنر کرد.”  لازم به ذکر است که به تازگی نیز قسمت‌هایی از این سریال از تلویزیون پخش شده است.

 

ادامه فعالیت امیر محمدزاده

او در مورد ادامه فعالیت خود در زمینه بازیگری اظهار داشت ۱ سال بعد از دنیای شیرین دریا در سریال دیگری به نام «جنگلبانان کوچک» بازی کرد و این سریال در سال ۷۸ از شبکه ۲ سیما پخش شد. بعد از این سریال نیز پدرش را از دست داد که به دلیل شوک بزرگی که به او وارد شده بود نتوانست در آن سال‌ها پیگیر بازیگری شود. وی مدتی بعد نیز از سوی صدا و سیمای مرکز گیلان برای بازی در سریالی دعوت شد اما آن سریال به مرحله اجرا نرسید. امیر محمدزاده با اشاره به کم‌لطفی اهالی هنر افزود: “چند سال بعد برای حضور دوباره در سینما و تلویزیون پیگیری کردم که نتیجه‌ای نداشت و با کم‌لطفی اهالی هنر مواجه شدم”

امیر محمدزاده که فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی در رشته برق الکترونیک است بسیار دوست دارد باز هم در حیطه بازیگری به ایفای نقش بپردازد و محقق شدن این امر را توجه و لطف اهالی هنر می‌داند.

7 − پنج =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم