خرطوم » گالری عکس » دیپیکا پادوکن و همسرش رانبیر کاپور و رانویر سینگ + بیوگرافی و عکس

دیپیکا پادوکن و همسرش رانبیر کاپور و رانویر سینگ + بیوگرافی و عکس

دیپیکا پادوکن و همسرش رانبیر کاپور و رانویر سینگ + بیوگرافی و عکس

دیپیکا پادوکن و رانویر سینگ دیپیکا پادوکن و رانویر سینگ

دیپیکا پادوکن و رانویر سینگ

رانبیر کاپور و دیپیکا پادوکن رانبیر کاپور و دیپیکا پادوکن

دیپیکا پادوکن و رانبیر کاپور

 

رانبیر کاپور در ۲۸ سپتامبر ۱۹۸۲ در بمبئی ، هند متولد شد. پدرش ریشی کاپور و مادرش نیتو سینگهر دو از بازیگران مطرح دهه 80 بالیوود هستند ، وی نوه ی بازیگر بزرگ بالیوود راج کاپور است و همچنین کرینا کاپور و کاریسما کاپور دختر عمو های او هستند.

 

کاترینا کایف دلیل جدایی رانبیر کاپور از دیپیکا پادوکن

کاپور در سال ۲۰۰۸ در هنگام فیلم برداری فیلم bachna ae haseeno با بازیگر مقابل دیپیکا پادوکون وارد رابطه ای نسبتاً طولانی شد، که توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد ، هرچند این زوج چند سال بعد از هم جدا شدند ،، بسیاری معتقدند که دلیل جدایی این زوج رابطه داشتن کاپور با کاترینا کایف بوده اما این زوج در سال ها ی آینده با هم در فیلم جوانی و دیوانگی شرکت داشتند و رابطه یشان را دوستانه نگه داشتند . در سال ۲۰۱۵ به داشتن رابطه با کاترینا کایف اعتراف کرد. اما این زوج در اوایل ۲۰۱۶ از هم جدا شدند.

 

دانستنی هایی درباره رانبیر کاپور

قد او ۱۸۳ سانتیمتر است.

یک خواهر بزرگ‌تر به نام ریدیما کاپور می‌باشد.

کارینا کاپور و کاریشما کاپور عمو زاده‌های او هستند.

به فوتبال علاقهٔ زیادی دارد.

محبوب‌ترین چهرهٔ جوان بالیوود محسوب می‌شود.

 

بیوگرافی دیپیکا پادوکن

دیپیکا پادوکن متولد ۱۹۸۶ مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود می‌باشد. از فیلم‌های او می‌توان به ام شنتی ام ، قطار چنای و کوکتل و جوانی و دیوانگی اشاره کرد.

 

دانستنی هایی درباره دیپیکا پادوکن

قد او ۱۷۵ سانتی متر است.

به بدمینتون علاقه ی زیادی دارد.

یک خواهر کوچکتر به نام آنیشا دارد.

 

نامزدی دیپیکا پادوکن و رانویر سینگ

رانویر و دیپیکا از قبل دریک ارتباط عاطفی بودند و خانواده دیپیکا نیز در جریان این موضوع قرار داشت. پدردیپیکا نیز نظری مساعد دارد و حتی معتقد است که رانویر بهترین گزینه برای دیپیکا است.

به هرحال اینکه این ارتباط عاطفی به ازدواج خواهد انجامید یا نه هنوز کسی چیزی نمی داند. اما بنا به اخبار رسیده آنها در فوریه سال آینده نامزد خواهند کرد و به زودی مراسم بعدی که شامل گره زدن شال و قدم زدن دور آتش است انجام می شود. باید صبر کرد و دید این موضوع حقیقت خواهد داشت یا…

 

بیوگرافی رانویر سینگ

رانویر سینگ باونانی متولد 6 جولای 1985 در مومبای هست که اصلیت پنجابی دارد، وی در شروع راه بازیگری سه فیلم را با ریسکی بزرگ رد کرد و سرانجام نقش بیتو در بند باجا بارات را پذیرفت که بسیار موفق بود و مورد تحسین منتقدین و مخاطبان نیز قرار گرفت، همچنین اولین جایزه بازیگریش را نیز از جشنواره فیلم فیر بعنوان بهترین بازیگر مرد تازه وارد سال دریافت کرد.

با این حال او همیشه خواسته تا به افتخاراتش تکیه نکند و نقش های متفاوت را ایفا نماید تا هنر و مهارت بازیگریش ارتقا یابد، پس با قبول نقش ریکی بهل در دومین فیلمش لیدیز وی اِس ریکی بهلاین ایده را کارساز کرد هر چند فیلم در گیشه ها موفق نبود اما از بازی چشم نواز او قدردانی شد. نقطه عطف بازیگری وی با دو فیلم لوترا و رام لیلا بود که برای رام لیلا کاندید دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد سال از فیلم فیر شد.

شانزده − 4 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم