خرطوم » نوشته ها » انشا با موضوع کلاغ ، انشا درباره کلاغ

انشا با موضوع کلاغ ، انشا درباره کلاغ

انشا درباره کلاغ

انشا با موضوع کلاغ ، انشا درباره کلاغ سیاه

من کلاغ را دوست دارم . کلاغ یک پرنده بسیار زیبا است . یک پرنده که نماد یکرنگی و صداقت است . کلاغ یک پرنده ی صادق و یکرنگ و یک دست است .

 

 

می گویند کلاغ بسیار ثابت قدم است زیرا آنچنان  از راه رفتن کبک تقلید کرده است که راه رفتن خودش یادش رفته است و البته این بسیار بد است چون پدرم می گوید همه باید خودشان باشند و ادای کس دیگری را در نیاورند . کلاغ اعتماد به نفس پایینی دارد .  من راه رفتن کلاغ را بسیار دوست دارم .

 

 

شاید شما هم دیده باشید وقتی یک جوجه کلاغ از لانه اش بیرون می افتد ، تمام کلاغ ها متحد می شوند و کمک می کنند تا جوجه را نجات دهند . بنابراین ما از کلاغ درس اتحاد و یکرنگی و صداقت می گیریم .

 

ادامه انشا درباره کلاغ

ensha

کلاغ  را به دزدی و خبرچینی متهم میکنند . کلاغ پرنده ی بد صدایی است . اما با این حال من کلاغ را دوست دارم و دلم برایش می سوزد . شاید در میان پرندگان هم به رنگین پر ها کار ندهند . همانطور که در بین انسان ها به رنگین پوست ها کار نمی دهند . پس وقتی کار نباشد کلاغ ها ناچار می شوند برای سیر کردن خود و جوجه های بی گناهشان دزدی و خبرچینی بکنند .

 

 

می گویند کلاغها تنها یک بار جفت گیری میکنند و تا آخر عمر با همان جفتشان زندگی می کنند . همسایه مان می گوید : درد و بلای هر چه کلاغ است بخورد تو سر شوهر نفهم من که رفته سرم هوو آورده است .

 

 

من چشم هایم را بستم و سعی کردم خودم را به جای کلاغ تصور کنم ، بعد دیدم کلاغ بودن کار خیلی سختی می باشد . بنابراین من نمی توانم کلاغ باشم ، آخر هر که را بهر کاری آفریده اند . در آخر از تمام همکلاسی هایم خواهش میکنم هوای شهر را کمتر آلوده کنند تا کلاغها به شهرمان بازگردند .

و این بود انشای من !

تاکنون 21 نظر ثبت شده است.

 1. خوب بود ولی بدردم نخورد

 2. خیلی باحال بود.

 3. خیلی عالی بود واسه امتحانات خیلی کمکم کرد ممنون.

 4. خوب بود

 5. ممنون باعث شد چیزای جدید یاد بگیرم

 6. اگه داخل انشاها این همه پدرم پدرم نکنی قشنگ میشه

 7. خوب ولے طولانی است

 8. خیلی خیلی عالی بود

 9. عالی بود وقتی میخونیش به دنیای خیالات خودت میری

 10. به درده من که نخورد

 11. به دردم خورد ممنون

 12. عالیه به دردم خورد ممنون

 13. خیلی خوب بود مرسی

 14. ☆☆انشا خیلی خوبی بود به دردم خورد ☆☆

8 + یازده =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم