خرطوم » گالری عکس » عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی

عکس و بیوگرافی هوشمند هاشمی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

 

بیوگرافی هوشمند هاشمی از زبان خودش

هوشمند هاشمی متولد 1367/01/21 از تهران فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری .

بازی در سریالهای “کلانتر” به کارگردانی محسن شاه محمدی که نقش پسری رو داشتم به اسم رمبو که به وسیله دوستیهای اینترنتی ارتباط برقرار می کرد و الی آخر ….

سریال “کارآگاهان” که یک اپیزد بازی داشتم به کارگردانی حمید لبخنده سریال “شاید برای شما اتفاق بیفتد” که چند اپیزدش رو بازی می کردم .

 

چرا کم کاری ؟

دلایل کم کار بودنم و کم کار کردنم را خیلی از دوستان و مردم عزیزی که به من لطف دارن و ازم می پرسن دلایل زیادی داره که به موقعش و به مرور خواهم گفت.

دوستان عزیز من بعد تمام حرف ها و محبتهامو در همین جا در میون خواهم گذاشت فقط این رو در قدم اول بگم که اصلی ترین و اولین دلیل در کم کار بودنم اعتماد به بعضی از دوستان و مدیرانی بود که متاسفانه نا رفیقی کردند و عقبم انداختند.

از آنجایی که اعتقاد شدید و عجیب و غیر قابل وصفی به خدا دارم هیچ وقت نذاشته غبطه بخورم و نا امید بشم . هر چند که به خاطر روابط بعضا روابطی و …. که در سینما حاکم اکثر جاهایی که ازم دعوت به همکاری و بازی کردند به همون دلایل بعضا روابط که گفتم در دقیقه های نود همیشه کنار گذاشته شدم و خیلی موقع ها هم ناامید شدم ولی قدرت خدا و حضور خدا آنقدر در زندگیم پررنگ بوده که نگذاشته نا امیدیم ادامه پیدا کنه.

با انگیزه و پشتکار و تلاش و ایمان به خدایی که در خود سراغ دارم می دونم که در آینده ای نه چندان دور به تمام اهدافم در سینما خواهم رسید در حال حاضر در حال تحصیل و رایزنی در مورد پیشنهاداتی که دارم هستم.

 

وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

از وضعیت خانوادگی هوشمند هاشمی خبری منتشر نشده است.

چهارده + 13 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم