خرطوم » عکس و بیوگرافی » عکس اینستاگرام هوتن شکیبا + بیوگرافی ، وضعیت ازدواج و همسر

عکس اینستاگرام هوتن شکیبا + بیوگرافی ، وضعیت ازدواج و همسر

هوتن شکیبا هوتن شکیبا هوتن شکیبا عکس اینستاگرام هوتن شکیبا + بیوگرافی ، وضعیت ازدواج و همسر هوتن شکیبا هوتن شکیبا

عکس اینستاگرام هوتن شکیبا + بیوگرافی ، وضعیت ازدواج و همسر

هوتن شکیبا متولد بیست و چهار خرداد ۱۳۶۳ در تهران می‌باشد و اصالتاً کرد است. هوتن شکیبا دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشگاه غیر انتفایی سوره می‌باشد.

از کارهای معروف او می‌توان به بازی در فیلم سینمای طبقه حساس و نمایش‌های همچون مترسگ، جن گیر، بر پهنه دریا، باغ آلبالو و… اشاره کرد همچنین صدا پیشه عروسک دیبی در سریال کلاه‌ قرمزی ۹۳ کلاه‌ قرمزی ۹۴ بوده است.

خانواده هوتن شکیبا

هوتن شکیبا : متولد «تهرانم» ولی بزرگ شده «سنندج» و بیشتر خود را سنندجی می‌دانم. درخانواده‌ای بزرگ شدم که مادرم فرهنگی بود، معلم ابتدایی و پدرم کارمند بود. خانواده مادریم اهل هنر هستند، ‌دو دایی دارم که فارغ‌التحصیل هنرهای زیبای سالیان قبل هستند. «هادی ضیاءالدینی» و «مهدی ضیاءالدینی» که در نقاشی و مجسمه‌سازی از نام آشناهای کشور هستند.

وضعیت ازدواج و همسر

هوتن شکیبا ازدواج نکرده و مجرد است.

صداپیشگی دیبی در مجموعه کلاه قرمزی

هوتن شکیبا : خیلی دلم برای این مجموعه و شخصیت دیبی تنگ شده است و الان که مدتی از آن دور بودیم، به شدت دلتنگ هستم. همه ما خیلی دوست داریم تا دوباره و با شرایط مناسب برگردیم. چراکه علاوه بر علاقه شخصی خودمان، مردم نیز این اثر را بسیار دوست دارند و این مسئولیت سنگینى بر دوش ما می‌گذارد.

وی ادامه داد: در طول سال درباره شخصیت «دیبی» فکر می‌کنم و در سایر ایام سال همیشه ایده‌هایی برایش دارم که برای زمان مقرر نگه می‌دارم و با مشورت آقایان طهماسب و جبلی از آنها استفاده می‌کنم. صداپیشگی را نیز مثل دوبله فیلم و انیمیشن و حتی نمایش رادیویی دوست داشته، تجربه کرده‌ام و معتقدم همه اینها زیر شاخه بازیگری است.

این بازیگر در پایان گفت: هنوز خبر قطعی درباره حضور «کلاه قرمزی» در باکس نوروزی سال آینده ندارم، اما امیدوارم به این دلیل که مردم و ما خیلی این مجموعه را دوست داریم، امسال هم بتوانیم در خدمت مردم باشیم.

فیلم شناسی هوتن شکیبا

سینمایی

طبقه حساس (۱۳۹۲)

حق سکوت (۱۳۹۲)

شب بیرون (۱۳۹۲)

تلویزیونی

کلاه قرمزی (صدا پیشگی دیبی ۱۳۹۴)

کلاه‌قرمزی (صدا پیشگی دیبی ۱۳۹۳)

لیسانسه‌ها (سروش صحت ۱۳۹۵)

15 − 10 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم