خرطوم » عکس و بیوگرافی » عکس اینستاگرام کادیر دوغلو و همسرش نسلیهان آتاگل + بیوگرافی

عکس اینستاگرام کادیر دوغلو و همسرش نسلیهان آتاگل + بیوگرافی

 نسلیهان آتاگل و همسرش کادیر دوغلو عکس اینستاگرام نسلیهان آتاگل و همسرش کادیر دوغلو بیوگرافی کادیر دوغلو کادیر دوغلو کادیر دوغلو

عکس اینستاگرام کادیر دوغلو و همسرش نسلیهان آتاگل + بیوگرافی

کادیر دوغلو متولد 19 اوریل 1982 در مرسین ترکیه ، بازیگر است. کادیر دوغلو ابتدا در سال ۲۰۱۰ در کانال دی درخشید و سپس در یکی از سریال های استار تی وی به نام رازهای کوچک یکی از نقش های اصلی را دریافت کرد. او در یکی از موزیک ویدئوهای هانده ینر به نام رومئو ایفای نقش کرده است. در فوریه ۲۰۱۵ در سریال Sevdam Alabora در نقش گوکان ظاهر شد. از نوامبر ۲۰۱۵ هم در سریال کوسم سلطان نقش محمد گیرای را ایفا می کند.
کمال دوغلو خواننده پاپ ترک نیز برادر اوست.

 

بیوگرافی نسلیهان آتاگل

نسلیهان آتاگل 20 آگوست 1992 در استانبول ترکیه بدنیا آمد . نسلیهان آتاگل بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینمای ترکیه است. مادر نسلیهان اصلیت روسی دارد و پدر او اهل کشور ترکیه است. نسلیهان آتاگل در دانشگاه تئاتر مشغول به تحصیل است.

نسلیهان از سال 2006 فعالیت خود در رشته بازیگری در دنیای سینما و تلویزیون را آغاز نمود، او اولین بار در فیلم عشق اول در 2006 شروع با بازیگری کرد و شهرت وی از بازی در نقش دنیز در سریال برگ ریزان به شهرت و معروفیت رسید و این سریال اولین کار حرفه ای وی بشمار میرود او در 2015 با بازی در سریال کارا سودا در نقش نیهان به عنوان برترین و پدیده های بازیگران جوان ترکیه شد.

 

ازدواج نسلیهان آتاگل با کادیر دوغولو

نسلیهان آتاگل در سال 2014 با بازی در سریال fatih harbiye  با کادیر دوغولو همبازی بود که پس از اشنایی ، دو سال با هم نامزد بودند و سرانجام در سال 2016 نسلیهان آتاگل و کادیر دوغولو با هم ازدواج کردند.

 

افتخارات و جوایز نسلیهان آتاگل

جایزه بازیگر نقش مکمل جوان در جشنواره فیلم گلدن بل

    جایزه بهترین هنرپیشه در منتقدان فیلم 45 جوایز انجمن Cahide Sonku

      جایزه بهترین هنرپیشه جشنواره بین المللی فیلم 25 توکیو

           جایزه  بهترین بازیگر جشنواره فیلم گلدن بل şoray امید جوان ترکیه

          دریافت جایزه بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره فیلم مسکو و جایزه بهترین بازیگر زن

سیزده + 7 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم