خرطوم » عکس و بیوگرافی » بیوگرافی مهرداد میناوند و همسرش + عکس ، ماجرای اعتیاد و سرطان

بیوگرافی مهرداد میناوند و همسرش + عکس ، ماجرای اعتیاد و سرطان

بیوگرافی مهرداد میناوند و همسرش + عکس ، ماجرای اعتیاد و سرطان

مهرداد میناوند و پدرش و مادرش

فرزند مهرداد میناوند

اریا میناوند پسر مهرداد میناوند

مهرداد میناوندمهرداد میناوند مهرداد میناوند

بیوگرافی مهرداد میناوند و همسرش + عکس ، ماجرای اعتیاد و سرطان

مهرداد میناوند متولد ۹ آذر ۱۳۵۴ در تهران، بازیکن سابق فوتبال است. مهرداد میناوند متولد منطقه جی تهران است، از کودکی عاشق فوتبال بود، بصورت حرفه ای فوتبالش رو با تیم پاس تهران شروع کرد و سپس در سال ۷۴ از تیم کشاورز تهران به تیم پرسپولیس پیوست، ۱۹ سال بیشتر نداشت که به تیم ملی دعوت شد.

 

همسر و فرزند مهرداد میناوند

میناوند : همسرم ایرانی است ولی در اتریش زندگی می‌ کرد، با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم ، ثمره این ازدواج هم یک پسر به نام آریا است که مثل باباش ، چپ پاست.

 

ماجرای سرطان و اعتیاد مهرداد میناوند

میناوند : استرس‌هایی بر من وارد شد و باعث شد که قسمتی از موی سرم بریزد، از همین رو رفتم موهایم را از ته زدم و کلاه گذاشتم، به خاطر همین شایعه شده بود که من سرطان خون گرفته ام و یا اعتیاد دارم.

همچنین ورزش هم که کنار بگذاری، کمی چاق می‌شوی. از طرفی می‌خواستم در یک مجموعه ۱۴ قسمتی هم بازی کنم که باید موهایم را از ته می‌تراشیدم، اما چون به اتریش رفتم دیگر نتوانستم در آن مجموعه بازی کنم. حالا هم که می‌بینید، گذاشتم موهایم بلند شود، اما من از شما می‌پرسم، این درست است که عده‌ای بر فرض که من اصلا بیمار بودم، باید چنین واکنشی از خود نشان می‌دادند و از بیماری من خوشحال می‌شدند، متاسفم… به هر حال این مدت دوست و دشمن خود را شناختم. من این را عنایت خداوند می‌دانم که تلنگری بر من وارد شد تا بتوانم راحت‌تر دوست و دشمن خود را تشخیص دهم.

9 − 8 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم