خرطوم » گالری عکس » عکس میک جاگر و همسرش و فرزندانش + بیوگرافی میک جگر

عکس میک جاگر و همسرش و فرزندانش + بیوگرافی میک جگر

میک جاگر میک جاگر میک جاگر میک جاگر میک جاگر

عکس میک جاگر و همسرش و فرزندانش + بیوگرافی میک جگر

سر مایکل فیلیپ «میک» جَگِر  متولد ۲۶ ژوئیه ۱۹۴۳ دارندهٔ لقب افتخاری سِر و برندهٔ جایزه‌های گلدن گلوب و گرَمی، خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کنندهٔ موسیقی و فیلم و بازیگر انگلیسی است. او بیشتر شهرت‌اش را در جایگاه خوانندهٔ گروه رولینگ استونز کسب کرده‌است.

میک جَگِر هم‌کاری‌اش با رولینگ استونز را در سال‌های آغازین دههٔ ۱۹۶۰ میلادی و در بدو تاسیس گروه آغاز کرد که تا به‌امروز هم‌چنان ادامه دارد. جَگِر به همراه کیث ریچاردز یکی از زوج‌های مشهور ترانه‌سرایی هستند و همکاری‌های آن‌ها در اواسط دههٔ ۱۹۶۰ رولینگ استونز را از گروهی که در آغاز به بازخوانی آثار هنرمندان ریتم اند بلوز می‌پرداخت به یک گروه مطرح موسیقی راک اند رول تبدیل کرد.

در آن سال‌ها مسئلهٔ اعتیاد جَگِر و روابط عاشقانهٔ او باعث می‌شدند تا همواره نام‌اش در مرکز توجه رسانه‌ها باقی بماند. آن‌ها اغلب از او یک چهرهٔ «ضد فرهنگی» ارائه می‌دادند. در سال‌های پایانی آن دهه، میک جَگِر بازیگری را به موازات فعالیت موسیقی‌اش آغاز کرد و در اولین فیلم‌های‌اش نمایش و نِد کِلی ایفای نقش کرد.

 

میک جاگر در انتظار فرزند هشتم از همسر جدیدش

ستاره انگلیسی میک جگر خواننده اصلی گروه موسیقی رولینگ استونز در انتظار فرزند اول خود از همسر جدید آمریکای خود ملانی هامریک است.

جگر ۷۲ ساله هفت فرزند به نام های  جورجیا، جیمز ،  جاید، الیزابت، لوکاس، کاریز و گابریل دارد که بزرگترین آن ها ۴۵ سال و کوچکترینشان ۱۷ سال دارد.

این ستاره همچنین پنج نوه پسری دارد و یکی از نوه های او به نام اسیزی در مارس ۲۰۱۴ اولین فرزند خود را به دنیا آورد.

همسر ۲۹ ساله میک جاگر که از ۱۷ سالگی با یک گروه موسیقی آمریکایی همکاری می کند در مورد بارداری خود هیچ توضیحی به خبرگزاری ها نداده بود. میک جاگر نیز اصلا در این باره صحبت نکرده بود.

میک جگر سه ماه بعد از فوت همسر سابق خود به نام لورین سکُت که طراح لباس بود به طور رسمی نامزدی خود را با ملانی هامریک اعلام کرد.

7 − 5 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم