خرطوم » گالری عکس » کلاهبرداری از مینا نوروزی و همسرش + بیوگرافی و عکس

کلاهبرداری از مینا نوروزی و همسرش + بیوگرافی و عکس

مینا نوروزیمینا نوروزی مینا نوروزی مینا نوروزی

کلاهبرداری از مینا نوروزی و همسرش + بیوگرافی و عکس

مینا نوروزی متولد ۱۳۴۴ در املش استان گیلان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. مینا نوروزی دارای تحصیلات دیپلم، از مجتمع آموزشی سینما با گرایش بازیگری است و با سریال دنیای شیرین دریا شناخته میشود.

 

فیلم شناسی مینا نوروزی

نیلی تر از مهتاب

بال های خیس

اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند

۵۷۸ روز انتظار

باد در علفزار می پیچد

کنعان

کودک شاعر

شور عشق

آسمان پرستاره

دنیای شیرین دریا

سلام به انتظار

شاخ گاو

فرمان آتش

عروسی خون

آخرین خون

دره هزار فانوس

مینا نوروزی و دستفروشی در مترو

ماه هاست که مشغول خانه داری هستم و از کارهای تئاتری و تلویزیونی هیچ خبری نیست. همین می شود که ۳۰نفر از بانوان سینما که بیکار شده اند نامه می نویسند. من هم به دنبال این هستم که از مترو اجازه بگیرم و بروم داخل یکی از واگن ها دستفروشی کنم.

کلاهبرداری از مینا نوروزی و همسرش

همسرم کارگردان است و متأسفانه او هم مشغول نیست. در واقع به این ترتیب امرار معاش به سختی انجام می شود.  این را هم باید بگویم یک بخشی از اموال من را کلاهبرداری کردند و یک بخش دیگری را هم که پس انداز کرده بودم، در دوران بیکاری از بین رفت. ۲ سال است که درگیر کارهای کلانتری و دادگاه هستم.

یکی از آقایانی که زمانی درسینما جزو بچه ‌های صحنه بود از ۴۰ نفر از بچه های سینمایی کلاهبرداری کرد از من هم ملکی به ارزش ۳ میلیارد تومان برد. این پول در واقع مربوط به ملک ما در فشم بود. او بعد از کلاهبرداری در فیلم‌هایی همچون “پرویز”،” در دنیای تو ساعت است؟” و ” احتمال باران اسیدی” مشارکت داشت که هم اکنون متواری است. او از بچه های سینمایی خانه، مغازه، ماشین و پول کلاهبرداری کرد. بیشترین کلاهبرداریش هم از من بود.

6 + 9 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم