خرطوم » گالری عکس » عکس و بیوگرافی پدرام شریفی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

عکس و بیوگرافی پدرام شریفی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

پدرام شریفیپدرام شریفیپدرام شریفی پدرام شریفی پدرام شریفی پدرام شریفی پدرام شریفیپدرام شریفیپدرام شریفی

عکس و بیوگرافی پدرام شریفی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

پدرام شریفی بازیگر سینما ، تلویزیون ، تئاتر و دستیار کارگردان است. پدرام شریفی بازیگر شناخته شده در عرصه نمایش است که توانست نظر کارگردانان مختلف سینمای ایران جلب کند و آنها از حضور این بازیگر در آثارشان بهره بگیرند.

دستیار کارگردان

پدرام شریفی دستیاری کارگردان در نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» رضا بهبودی ، را برعهده داشته‌ است.

تئاتر ، سینما ، تلویزیون

شریفی در نمایش‌هایی نظیر؛ «سفر زمستانی و یک داستان بی ربط» سما موسوی ، «بانوی دریایی» اشکان جنابی ، «تقدیر بازان» سیما تیرانداز ، «بله و نه» مهتاب کلانتری و «داستان زمستان» مهدی کوشکی ، به ایفای نقش‌ پرداخته‌است.
وی همچنین در فیلم‌هایی نظیر؛ «متولد٦٥» مجید توکلی ، «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا ، «سیانور» بهروز شعیبی و «ماهی و گربه» شهرام مکری ، به نقش‌آفرینی پرداخته‌است. همچنین شریفی با بازی در سریال تلویزیونی «گشت ویژه» برای اولین بار در تلویزیون ظاهر شد.

فیلم 12 تیر

فیلم کوتاه داستانی «۱۲ تیر» مجید توکلی با بازی پدرام شریفی ، در بخش مسابقه‌ی ایران دوره‌ی سی و دوم جشنواره‌ی فیلم کوتاه تهران ، شرکت کرده‌است.
3 فیلم در جشنواره فجر
وی به‌طور هم‌زمان با سه فیلم «سیانور» بهروز شعیبی، «بادیگارد» ابراهیم حاتمی‌کیا و «متولد۶۵» مجید توکلی در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته و در هر کدام از این فیلم‌ها نقش‌های متفاوتی را ایفا کرده‌است؛ در «سیانور در نقش یک دانشجوی رومانتیک جوان دانشکده پلیس که به ساواک منتقل می‌شود؛ در «بادیگارد» نقش یک مامور نظامی این بار از نوع امنیتی و محافظ بودن را بازی می‌کند و در «متود ۶۵» در نقش یک جوان طبقه متوسط که ویزیتور سیسمونی نوزادان است.
وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده
از وضعیت خانوادگی پدرام شریفی خبری منتشر نشده است.

2 × 2 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم