خرطوم » گالری عکس » بیوگرافی پوراندخت مهیمن و همسرش صحرایی و فرزندش طوفان + عکس

بیوگرافی پوراندخت مهیمن و همسرش صحرایی و فرزندش طوفان + عکس

پوراندخت مهیمن پوراندخت مهیمن پوراندخت مهیمن پوراندخت مهیمن پوراندخت مهیمن

بیوگرافی پوراندخت مهیمن و همسرش صحرایی و فرزندش طوفان + عکس

پوراندخت مهیمن متولد ۱۳۳۲ در اصفهان ، بازیگر است. پوراندخت مهیمن در سال 1355 با اقای صحرایی ، همکارش در اداره تئاتر ازدواج کرد.

 

 کجا به دنیا آمدید؟

من در محله عباس‌ آباد اصفهان به دنیا آمدم.
 

شغل پدر و مادرتان چه بود؟

پدرم مدیر یک کارخانه نساجی بود و مادرم خانه‌دار.

 

چند خواهر و برادر دارید و روابط شما با هم چگونه است؟

ما پنج خواهر و همه با هم دوست بودیم. پدرمان ما را به ترتیب حروف الفبا نامگذاری کرد. اولی اشرف، دومی‌ بدرالزمان، سومی‌که من بودم پوراندخت، سومی ‌و چهارمی ‌هم که دوقلو بودند و از من پنج سال کوچک‌تر بودند توراندخت و ثریا. متاسفانه توراندخت چندین سال پیش به همراه شوهرش و دختر ۱۵ ساله‌اش از اصفهان عازم تهران بودند که هواپیمای فوکر در اثر نقص فنی به کوه‌های کرکس اصابت کرد و سقوط کرد.خواهرم به همراه سایر مسافران در آن هواپیما بدرود حیات گفت.

 

کی و چگونه ازدواج کردید؟

من در ۱۹ سالگی ازدواج کردم. همسرم از آشنایان بودند و به خواستگاری‌ام آمدند. شکرخدا خوب زندگی کرده‌ایم و من الان یک پسر ۳۷ ساله به نام طوفان دارم. طوفان ازدواج کرده و من الان یک نوه در راه دارم!

 

شما تنها یک فرزند دارید. آیا با تک فرزندی موافقید؟

نه، حقیقتش خودم اصلاً و ابداً با تک فرزندی موافق نیستم. مسلم است که زندگی با چند فرزند کامل تر و شیرین تر می‌شود. هرکس باید حداقل دو فرزند داشته باشد و تک فرزندی چه برای بچه و چه برای پدرومادر بسیارسخت است. هرکس به خواهر و برادر احتیاج دارد و والدینی که فقط یک فرزند دارند هم همیشه جای خالی فرزندان دیگر را حس می‌کنند. من به همه توصیه می‌کنم حداقل دو فرزند داشته باشند تا روزگار شیرین‌تر و بهتری در خانواده داشته باشند.

 

نظر شما درباره عمل های زیبایی ؟

اصلاً خوب نیست. انگار آدم‌ها همه از یک دستگاه فتوکپی رد و شبیه به هم شده‌اند. شاید باورتان نشود، ولی من یک‌بار بر سر صحنه فیلمبرداری یک خانم را با خانم دیگری اشتباه گرفتم، چون هردوی آنها در اثر این عمل‌های زیبایی شکل هم شده بودند. این نوع کارها در این حد اصلاً خوب نیست. چهره خدادادی نعمتی است که باید آن را حفظ کنیم. چرا باید به دلیل مد زمانه در آن دست ببریم و هویت خود را دستخوش تزلزل کنیم؟!

 

و کلام آخرتان برای تمامی ‌هموطنان؟

برای همه آنها آرزوی سلامتی و صلح و صفای کامل دارم ، خوشبخت باشند و سلامت.

سه × 5 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم