خرطوم » گالری عکس » عکس و بیوگرافی رویا افشار + وضعیت همسرش و خانواده اش

عکس و بیوگرافی رویا افشار + وضعیت همسرش و خانواده اش

عکس و بیوگرافی رویا افشار عکس و بیوگرافی رویا افشار عکس و بیوگرافی رویا افشار عکس و بیوگرافی رویا افشار

عکس و بیوگرافی رویا افشار + وضعیت همسرش و خانواده اش

رویا افشار با نام کامل رویا افشاری نسب متولد 1339 در ابادان ، بازیگر سینما و تلویزیون است. رویا افشار همچنین بازیگر و کارگردان تئاتر می‌باشد. رویا افشار با فیلم شاید وقتی دیگر به سینما آمد و در چند فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخت. وی اواخر دهه شصت ممنوع‌ الکار و ممنوع‌ التصویر شد؛ ولی در دهه هشتاد دوباره به عرصه فعالیت به سینما و تلویزیون بازگشت.

 

وضعیت همسر و خانواده رویا افشار

از همسر و خانواده رویا افشار اطلاعاتی منتشر نشده است ، عکس هایی که به عنوان همسر و خانواده رویا افشار تیتر زده میشوند صحت ندارد و شایعه است.

 

نظر رویا افشار درباره عمل های زیبایی بازیگران
رویا افشار : موقعی که این ذهنیت وجود دارد که یک بازیگر زن فقط تا سن سی سالگی می‌تواند حضور مؤثری داشته باشد و نقش اول بازی کند. ناخودآگاه بازیگر دچار تضاد می‌شود که برود و چنین عمل‌هایی را انجام بدهد. اگر شرایط کاری در سینما نرمال و عادی باشد بازیگران هیچ‌وقت به صرافت انجام چنین عمل‌هایی نمی‌افتند. البته خیلی از بازیگران قدیمی علی‌رغم بی‌کار دست به چنین کارهای نمی‌زنند. در طرق مقابل خیلی از بازیگران جوان بدون هیچ دلیلی می‌روند چنین کاری را انجام می‌دهند.

 

تئاتر در دست افراد خاصی است که توجهی به نیاز خانواده‌ها ندارند

رویا افشار با اشاره به اینکه تئاتر در میان خانواده‌ها جایگاهی ندارد گفت: با توجه به این‌که این روزها وضعیت تئاتر دگرگون شده و اغلب به صورت سلیقه‌ای کار می‌کنند تئاتر در دست عده‌ای خاص قرار دارد که این افراد به فکر خانواده‌ها نیازهای آن‌ها نیستند.

 
وی افزود: از طرفی هم به دلیل گرانی بلیط تئاتر مخاطبان تئاتر هم از افراد متمول جامعه هستند و هنرمندان ما هم درتلاش هستند که نیازهای آن‌ها را برآورده کنند و در مجموع احساس می‌کنم سیاست‌ها به سمتی می‌رود که تئاتر اندیشه مدار و دارای تفکر را به سمت تئاترهای “گلریز” برای گذران وقت مخاطبان می‌کشانند ولی مدعی روشنگری و وجود تفکر در کارهاهستند.

 
رویا افشار در ادامه گفت: البته ما گاهی شاهد هستیم که برخی از کارها موضوعات اجتماعی و خانوادگی را دربر می‌گیرند اما متاسفانه انگشت شمار هستند و مخاطب خانواده ندارند زیرا برای آن‌ها تبلیغ نمی‌شود و مردم نمی‌دانند که در سالن‌های تئاتر ما چه اتفاقی می‌افتد و چه نوع کارهایی اجرا می‌شود.

 
وی تصریح کرد: متاسفانه تصور مخاطبان ما از تئاتر کارهایی است که برای خانواده‌ی تئاتر کار می‌شود و برای مخاطب عادی مناسب نیستند که آن هم نتیجه این است که هنرمندان ما خود را از مردم جدا می‌کنند و همانطور که گفتم با توجه به سیاست‌های سلیقه‌ای خود کار می‌کنند.

 
رویا افشار در پایان با اشاره به این‌که جریان خاصی در تئاتر ما حاکم است گفت: در تئاتر ما جریانی حاکم است که می‌خواهد بر روی هرعملکردی نظارت داشته باشد که نتیجه‌ی آن، همین شرایط و وضعیت فعلی است و به اعتقاد من حوزه هنری به عنوان یک نهادی که متولی تئاتر هم هست می‌تواند شرایط و جلسات آسیب‌شناسی برگزار کند، مخاطب شناسی کند و هنرمندان را با نیازها و دغدغه‌های مخاطبان گوناگون از هر قشری آشنا کند و با توجه به امکاناتی که دارد شرایط تئاتر را تغییر دهد.

2 × سه =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم