خرطوم » گالری عکس » جنجال سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان

جنجال سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان

 سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان

جنجال سعید سالارزهی مالک عروسک جناب خان

رامبد جوان به تازگی با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی ابراز امیدواری کرده که سعید سالارزهی، صاحب امتیاز عروسک جناب‌خان به حضور این عروسک در سری چهارم «خندوانه» رضایت بدهد. رامبد جوان در این متن، سعید سالارزهی را رفیق قدیمی خود خوانده که به دلایلی ناراحت است و از تلاش خود برای رفع مشکل‌ها گفته است. البته رامبد جوان در انتهای حرف‌هایش اعلام کرده اگر این اتفاق نیافتد و جناب‌خان به هر دلیلی در برنامه نباشد، محمد بحرانی، صداپیشه این عروسک با برنامه می‌ماند.

چرا سعید سالارزهی میخواهد از خندوانه جدا شود؟

پیش از این سعید سالارزهی ، تهیه‌کننده و کارگردان «کوچه مروارید» که برای کودکان در شبکه خانگی تولید شده و رامبد جوان و عروسک جناب‌خان در آن حضور داشتند؛ پس از اتمام سری سوم «خندوانه» که با حضور پررنگ جناب‌خان و استقبال گسترده مخاطب هم همراه شد، اعلام کرده بود که ممکن است از حضور جناب‌خان در این «خندوانه» جلوگیری کند که با انتقاد رامبد جوان در فضای مجازی هم مواجه شد.

سالارزهی ادعا کرده بود: باوجود مالکیت این عروسک و تعلق آن به برنامه «کوچه مروارید»، حضور جناب‌خان در برنامه «خندوانه» پررنگ و باعث استقبال گسترده مخاطب و اسپانسرها از شبکه نسیم و برنامه رامبد جوان شده است اما هیچ درآمدی برای مالک این عروسک نداشته است.

مالک عروسک جناب‌خان از برنامه بلند مدت برای بهره‌برداری از این شخصیت عروسکی گفته و ابراز نگرانی کرده بود که «خندوانه» باعث می‌شود پتانسیل‌های این عروسک که برای مثال می‌تواند در سینما، مخاطب را جذب کند، لطمه ببیند.

به نظر می‌رسد سعید سالارزهی که در ابتدا از کمبود درآمدش از جناب‌خان در «خندوانه» ناراضی بوده دیگر به درآمد این برنامه فکر نمی‌کند و با اعلام این نکته که برنامه و اهداف مشخصی برای جناب‌خان داریم؛ درصد حضور این عروسک را در «خندوانه» بسیار کم کرده است. صحبت‌های سالارزهی درمورد ساخت فیلم سینمایی با حضور این شخصیت عروسکی نشان می‌دهد که این کارگردان فکرهای اقتصادی بهتری برای درآمدزایی از این جناب‌خان دارد.

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

 1. من اصلا با دغدغه های فرهنگی و آلرژی ایشون به پول کاری ندارم فقط می گم که آقای سالارزهی شبکه ی نسیم برای شما از 200 گرم پشمک که کپی برابر اصلِ عروسکِ فوزی خرسه ی آمریکائیه ، یک برند میلیاردی ساخته که می تونید خارج از چارچوب صدا و سیما کلی باهاش مانور بدید و ازش پول در بیارید ، برند هم برای زنده موندن نیاز داره تا تبلیغ بشه کجا بهتر از خندوانه ؟ اجازه بده هر شب بطور رایگان عروسکت 15 دقیقه بیاد توی برنامه ، نه برای شاد کردنِ دلِ مردمِ نه ه ه ، برای خودت برای تبلیغِ برندِ خودت به صدا و سیما به چشم یک ابزار تبلیغاتی مجانی نگاه کن حالا شما نگرانی که دیالوگ هاش و حضورش یکنواخت شده ؟ خوب خدا مغز رو برای چی داده ؟ خلاقیت به خرج بده ، اگر خودتون توانایی و خلاقیت کافی رو ندارید هم مهم نیست ، چهار تا آدم خلاق و ایده پرداز بیار مشاور بگیر بالاخره مالِ ماله شماست سرمایه ی شماست باید براش هزینه کنی ؛ خلاصه می خوام بگم آدمِ کوتاه مدت نباش بلند مدت فکر کنم از نظر بازاریابی الان کالای فرهنگیِ شما در دوره ی بلوغ قرار گرفته اگر بهش نرسی و هزینه نکنی با کله می خوره زمین ؛ بعد شما دقیقا در این مرحله اومدی از ادامه ی حضورش جلوگیری کردی ؟ آخه یکم شم اقتصادی یکم تدبیر یکم حساب و کتاب واقعا متاسفم ….

 2. اقای سالار زهی کار شما بسیار درسته همین کارو بکن چون هر چیزی وقتی زیادی لوئس بشه در واقع تکراری میشه ولی خدایی اگر پول لازم داری به رامبد نگو خودم هستم بیا در خونه بگیر

 3. آقای سالارزهی
  آیا نمی دانید ،عروسک جناب خان با آن به قول شما پتانسیل بالا چقدر به صدای خود وابسته است؟

  فکر نمی کنید اگر آقای بحرانی در ادامه راه شما و عروسک جناب خوان را همراهی نکند،چه بلایی بر سر این شخصیت عروسکی محبوب می آید؟
  آیا واقعا همه چیز پول است؟

  • استاد در کشور که بسیاری آدمیان از خلوت خلا گرفته تا جمع خانواده و تریبونهای رنگارنگ وبسیار پر مخاطب و…بدون آگاهی کامل از موضوع وحتا بی حضور متهم مشغول محاکمه،صندور حکم وحتا آرای آن هستند این حرفهای شما بعید نیست..ما که از مافیای دوستان جوان وپیر و میانسال و روابط و ضوابط سیماییان خبر نداریم و از غوغای پس پرده وپشت دوربین بی خبریم بهتر است برای پرهیز از مورد سواستفاده قرارگرفتن احساساتمان کناری گیریم و سکوت کنیم.. اگر ما مردم حکایت بسیاری از این مثلا هنرمندان را میدانید واویلا بود استاد…

5 + 9 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم