خرطوم » گالری عکس » عکس و بیوگرافی شهروز ابراهیمی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

عکس و بیوگرافی شهروز ابراهیمی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

شهروز ابراهیمیشهروز ابراهیمی

شهروز ابراهیمی و مادرش اعظم عاشوری

شهروز ابراهیمیشهروز ابراهیمیشهروز ابراهیمی

عکس و بیوگرافی شهروز ابراهیمی + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

شهروز ابراهیمی متولد جهارده اردیبهشت ۱۳۵۶ و دانشجوی انصرافی رشته تئاتر هست، شهروز ابراهیمی از دوران نوجوانی هنگامی که در مقطع راهنمایی تحصیل می کرده به بازیگری علاقه مند شده و نخستین فیلم خود را با نام «آخر بازی» ساخته «همایون اسعدیان» در سال ۷۸ بازی کرده است

 

شهروز ابراهیمی که حرفه اصلی اش بازیگری است، یک دوره آموزش بازیگری را در هنرستان صدا و سیما گذراند و تاکنون در سریال هایی نظیر اولین شب آرامش ، کارآگاهان، مرگ تدریجی یک رویا ، سال های مشروطه ، عملیات ۱۲۵، روزهای زیبا، لطفا دور نزنیم ، بی گناهان ، خانه بی پرنده ، کلاه پهلوی و فیلم های تیک ، شبهای تهران و آخر بازی ،بازی کرده است.

 

وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

خانواده شهروز ابراهیمی یک خانواده پنج نفره است ، علاوه بر پدر و مادر ، دو برادر دارد. تا این لحظه که این مطلب نوشته میشود شهروز ابراهیمی ازدواج نکرده و مجرد است ، عکس های که به عنوان همسر وی تیتر زده میشود صحت ندارد و شایعه است.

 

 

میزبان شهروز ابراهیمی و مادر دوست داشتنی‌اش خانم اعظم عاشوری شدیم و با آنها گپی دوستانه داشتیم.

 

دوست دارم شهروز ازدواج کند

عاشوری : هرچند وابستگی ما بسیار زیاد است اما من چندان موافق دخالت در زندگی فرزندانم نیستم. بسیار دوست دارم شهروز تشکیل خانواده بدهد اما از آن مادرهایی نیستم که اگر پسرم ازدواج کند مرتب به خانه‌شان بروم یا زنگ بزنم. البته قطعا نگرانی‌های مادرانه خواهم داشت اما این مورد را با دخالت مرتبط نمی‌دانم.

 

مدرن هستیم ولی سنت‌ها را دوست داریم

عاشوری: رابطه‌ام با شهروز و كلا فرزندانم بسیار خوب است. اما شاید بتوانم بگویم این رابطه با شهروز بهتر از دیگر فرزندانم است. شهروز درك بالایی از شرایط خانواده دارد و بسیار مهربان و آرام است. البته به‌هرحال ما به‌خاطر اختلاف نسلی كه داریم گاهی دچار اختلاف سلیقه هم می‌شویم. در این موارد شاید پسرم به زبان بگوید با من موافق نیست اما در نهایت همیشه آن چه را که مورد قبول من خواست من است می‌پذیرد.

 

کلنجار و رابطه عاطفی

شهروز ابراهیمی : بله دائم با هم كلنجار می‌رویم. (می خندد) البته من از اینكه در مورد تمامی مسائل با مادرم صحبت می‌كنم خوشحالم. با اینكه مدتی است مستقل زندگی می‌كنم اما هر لحظه ارتباط بین‌مان وجود دارد و اصلا كمرنگ نشده است. اگر روزی با مادرم تماس نگیرم نگران می‌شوند و خودشان تماس می‌گیرند.  ما شاهد هستیم این روزها خیلی از خانواده‌ها از هم بی‌خبر و بی‌اطلاع هستند اما در خانواده ما ارتباط عاطفی و عمیقی وجود دارد.

 

همه حرف‌هایم را به مادرم می‌گویم

شهروز ابراهیمی : فكر می‌كنم این ارتباط گرم و صمیمی بین ما و به خصوص من و مادرم به‌خاطر علاقه و احترام دو طرفه است. من فكر می‌كنم هر كسی در خانواده با یك نفر ارتباط صمیمانه‌تری دارد. من با پدر عزیزم كه فردی بسیار مهربان و روشنفكر هستند هم صمیمی هستم اما حرف‌های خصوصی و شخصی‌ام را كه شاید هركسی نتواند با پدر و مادرش مطرح كند به مادرم می‌گویم. خدا را شكر در جمع ما عشق و علاقه بین افراد خانواده وجود دارد و منشا این عشق نیز مادرم هستند. مادرم از خیلی از سفرها و تفریحات و خواسته‌هایش به‌خاطر ما صرف نظر می‌كند. البته ما دوست نداریم این‌طور باشد ولی خودشان ترجیح می‌دهند مدام در كنار خانواده باشند. خدا را شكر پدر و مادرم مشكلی با هم ندارند اما تنها مشكل‌شان همین سفر است. پدرم به‌شدت اهل سفر هستند و دوست دارند با مادرم سفر بروند ولی مادر بدون ما بچه‌ها جایی نمی‌روند.

 

مادرم پسری است

شهروز ابراهیمی: گاهی با مادرم در شهرك محل سكونت‌مان اكباتان قدم می‌زنیم. همین‌طور تمام خریدهایم با مادرم است و حتی برای خرید لباس هم من همیشه از مادرم درخواست می‌كنم كنارم باشند. وسایل خانه‌ام را نیز تحت نظارت مادرم می‌خرم. البته ایشان به من جهیزیه كامل داده‌اند. (می‌خندد)

مادرم دوست دارند در سفرها كنارشان باشیم و من هم سعی می‌كنم گاهی این اتفاق بیفتد. ضمن اینكه من همیشه به ایشان اصرار می‌كنم با من به تئاتر یا سینما بیایند اما چون برادران دوقلویم در خانه هستند مادرم به‌خاطر آنها كمتر به قصد تفریح از خانه خارج می‌شوند. مادرم ما پسرها را خیلی دوست دارد و بیشتر پسری است تا دختری. (می‌خندد)

 

خداوند را به‌ خاطر خانواده‌ام شكر می‌كنم

شهروز ابراهیمی : بزرگ‌ترین داشته زندگی‌ام پدر و مادر و خانواده‌ام هستند و هر روز خداوند را برای داشتن‌شان شكر می‌كنم. حتی آرزو می‌كنم خدا از عمر من كاسته و به عمر مادرم بیفزاید. مگر یك انسان جز آرامش در كنار خانواده چه چیزی می‌خواهد؟ من حتی بارها شرایط زندگی در خارج از كشور برایم پیش آمده اما به‌خاطر خانواده‌ام از رفتن صرف‌نظر کرده‌ام.

عاشوری: بزرگترین آرزوی هر مادری سعادت فرزندانش است. قطعا اگر شهروز به خارج از كشور برود دلتنگ می‌شوم اما به‌خاطر خوشبختی‌اش می‌توانم تحمل كنم اما فرزندانم نیز به همان اندازه كه من دوستشان دارم به من وابسته‌اند.

شانزده − 5 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم