خرطوم » گالری عکس » متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول + عکس نوشته ربیع الاول

متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول + عکس نوشته ربیع الاول

متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاولمتن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول

متن و اس ام اس تبریک ماه ربیع الاول + عکس نوشته ربیع الاول

متن و پیامک تبریک ربیع الاول به همراه عکس نوشته ربیع الاول مبارک باد تقدیم به همه مسلمانان عزیز .

ربیع ماه ولادت خورشید بی غروب ، عشق بی پایان ، جلوه صفات حسنای الهی ، سرچشمه رحمت و عطوفت ، مظهر عشق و فداکاری مبارک باد.

.

.

.

پایان یافتن ماه صفر و فرا رسیدن ماه شریف و پر خیر و برکت «ربیع‌الاول» را به امام زمان (عج) و شما دوستان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم

.

.

.

فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد آخرین پیام آور الهی، پیامبر رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) مبارک

.

.

.

حضرت محمد (ص) فرمودند: هر کس حلول ماه ربیع را به دیگران مژده دهد، من بهشت را به او مژده خواهم داد. حلول ماه ربیع بر شما مبارک

.

.

.

نهم ربیع الاول، سالروز آغاز ولایت و امامت و زعامت، آخرین سحاب رحمت و یگانه ذریه ذخیره دودمان آل طاها، حضرت مهدی موعود (ع) بر منتظران و چشم انتظاران ظهور تبریک و تهنیت باد.

.

.

.

ای قلب عالم امکان، بیا و گرد گامهایت را توتیای چشمانمان قرار ده. بیا که نوای دل انگیز توحیدت را با گوش جان شنواییم. نهم ربیع الاول، عید امامت امام زمان (ع) مبارک باد.

.

.

.

در ربیع الاول، این ماه خجسته، نسیم سحری جان مایه عشق را به گستره خاکیان می فرستد. جوانه های تبسم لب ها را شاداب از طراوت تغزلی دیگر کرده و همگی قدوم نوزادی را که سبب آفرینش است تبریک می گویند که یا محمّد! به جمع خاکیان دوستدارت خوش آمدی! حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت (ع) مبارک باد.

.

.

.

باید در شکر نعمت‏ عظیم ولادت رسول اکرم(ص) در ماه ربیع الاول کوشش‏ فراوان کرد و رحمت‏ وسیع خداوندی را برای‏ خود فراهم سازیم . تمامی ماه‏ ربیع را غنیمت‏ شمرده ، با توسلات و مناجات خود را از الطاف حق بهره‏ مند سازید. حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت (ع) مبارک باد.

.

.

.

نهم ربيع‌الاول، روزي است که شيعيان عصر غيبت به خوبي آن را گرامي مي‌دارند، چرا که سالروز آغاز امامت آخرين ذخيره الهي و نهمين فرزند اباعبدالله الحسين (ع) است.

.

.

.

سومين ماه از ماه قمري که «ربيع‌الاول» خوانده مي‌شود را ماه سرور و شادي اهل‌بيت مي‌نامند. اينکه عزاداران حسيني نزديک به 60 روز در مصيبت مولايشان به سوگواري پرداخته‌اند، با ره‌ توشه عشق حسيني به استقبال از ماهي مي‌روند که ايام پر برکت و ميمنتي در آن قرار دارد.

.

.

.

ماه ربيع‌الاول از آغازش که يادآور آغاز هجرت پيامبر اکرم (ص) و تداعي‌کننده جانفشاني اميرالمؤمنين (ع) در ليلة‌‌المبيت است تا انتهايش رويدادهايي به وقوع پيوسته است که موجب سرور شيعيان مي‌شود.

.

.

.

رسول اکرم (ص) فرمودند:

هرکس بشارت ماه ربیع الاول را به من بدهد من هم بشارت بهشت را به او می دهم. حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت (ع) مبارک باد.

.

.

.

فرارسیدن ماه ربیع الاول ، ماه شادی و شادمانی برای شیعیان را به شما محب اهل بیت (ع) تبریک عرض می کنم .

.

.

.

بشارت باد بر شما اتمام ماه صفر و حلول ماه ربیع الاول، ماه شادماني و سرور اهلبيت (ع) و پيروانشان مبارك باد.

.

.

.

در ربيع الاول، اين ماه خجسته، نسيم سحري جان مايه عشق را به گستره خاكيان مي فرستد. جوانه هاي تبسم لب ها را شاداب از طراوت تغزلي ديگر كرده و همگي قدوم نوزادي را كه سبب آفرينش است تبريك مي گويند كه يا محمّد! به جمع خاكيان دوستدارت خوش آمدي! حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بيت (ع) مبارك باد.

.

.

.

شکر و سپاس الهی به مناسبت‏ امامت‏ امام زمان (ع) در ماه ربيع الاول، برای شیعیان مراقب و متعهد عملی پسندیده است. حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بيت (ع) مبارك باد.

.

.

.
بهار ماه‏ ها، ربیع الاول است چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و زمینیان می‏ تابد . ولادت رسول اکرم(ص) اشرف و سید موجودات و نزدیک‏ ترین خلق به خدا ، در این ماه بوده است . حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بيت (ع) مبارك باد.

.

.

.

خدایا

تو را به مناسبتهای عزیز این ماه گرامی قسم می‌دهیم

این ماه را بر تمام شیعیان جهان، مبارک و پر خیر و برکت قرار بده

و در ظهور ارباب و مولای ما؛ امام زمان (عج) تعجیل بفرما

و به ما توفیق بهره بردن از فضایل این ماه عنایت فرما

و تمام مریضها را به حرمت این ماه شفا بده

و مشکلات و گرفتاری تمام شیعیان را برطرف بفرما

آمین ربّ العالمین

پنج × 2 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم