خرطوم » گالری عکس » عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان

عکس و بیوگرافی طوفان مهردادیان + وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

طوفان مهردادیان متولد 16 مرداد 1350 در شیراز است. طوفان مهردادیان فعالیت هنری‌ اش را از سال 1368 آغاز کرد و آثار فراوانی را بازیگری و کارگردانی کرده است. گویندگی در رادیو نیز از دیگر فعالیت‌های تخصصی وی است.

 

كارنامه ي درخشان طوفان مهردادیان سرشار از فعاليت هاي بسيار در حوزه هاي مختلف تئاتر از قبيل نمايشنامه خواني، نويسندگی، كارگرداني و بازي در ده ها تله فيلم، سريال ها، نمايش هاي بسيار و چندين فيلم سينمايي از جمله زندگي با چشمان بسته (رسول صدرعاملي)، بي خداحافظي (احمد اميني) اشاره كرد.

 

مهردادیان درباره سایر تجربیاتی که در زمینه های دیگر نیز دارد توضیح داد: دو فیلم کوتاه به همراه بنفشه اعرابی کارگردانی کرده ام که به لحاظ سوژه و ساخت کارهای درهم تنیده و به نوعی آوانگارد هستند. البته هنوز این فیلمهای ۱۳ دقیقه ای را به جایی ارائه نداده ایم و شاید در جشنواره فیلم کوتاه شرکتشان بدهیم.
وی در پایان نیز اظهار داشت: از ابتدا نیز متن و فیلمنامه برای من در وهله نخست مهم بوده و همچنان هم مهم است. بعد از آن کارگردان و گروه و دستمزد برایم اهمیت دارد، اما خب تولیدات کمتر شده و انتخاب های ما نیز محدود است.

 

وضعیت ازدواج ، همسر ، خانواده

از وضعیت خانوادگی طوفان مهردادیان خبری منتشر نشده است.

 

فیلم های سینمایی و تلویزیونی طوفان مهردادیان

دندون طلا

 شاهگوش

عکاسخانه

به خاطر مونا

چشمان بسته

بي خداحافظي

پنج کیلومتر تا بهشت

همین الان یهویی

نابرده رنج

گشت ویژه

هشت و نیم دقیقه

4 × 2 =

باز نشر مطالب سایت با درج لینک مجاز می باشد. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم